عکس / قد کوتاه ترین انسان های جهان

عکسهای بازیگران ,عکسهای بازیگران زن ایرانی , عکس های بازیگران مرد ایرانی , عکس های خوانندگان ایرانی , عکس های بازیگران زن و مرد هالیوود , عکس های داغ و زیبا,عکسهای بازیگران , عکس های بازیگران

عکس هایی که جایی ندیده اید

عکس / قد کوتاه ترین انسان های جهان
امروز جمعه 06 آذر 1394

آخرين ارسالي هاي انجمن

عکس / قد کوتاه ترین انسان های جهان

انسان های قد کوتاه

توضیحات و عکسها در ادامه مطلب...

انسان های قد کوتاه

 

 

۱- Ajay Kumar (کوتاه ترین بازیگر جهان)

ستاره فیلم های کمدی هند Ajay Kumar یکی از قد کوتاه ترین هنرمندان و بازیگران در دنیاست. کومار با داشتن ۲ فیت و ۶ اینچ بلندی توانسته اسم خود را  در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. او طی ۱۳ سال در ۵۰ فیلم ایفای نقش کرده است. اسم هنری او Unda Pakru است و در خانه او را Kerala صدا می زنند. او در سینمای هند بسیار مشهور است. کومار زن ندارد اما افراد خانواده اش به دنبال زنی هستند که  لیاقت او را داشته باشد و  بتواند برای دختران او مادر خوبی باشد. او در سال ۲۰۰۵ با Gayatri که بلندی قدش ۵ فیت و ۱ اینچ بود ازدواج کرد. Gayatri دو برابر همسرش است و نسبت به او بسیار بلندتر است.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۲- Chen Guilan & Li Tangyong (کوتاه ترین زوج در دنیا با بلندی ۲ فیت و ۴ اینچ و ۳ فیت و ۷ اینچ)

زوج چینی که به تازگی ازدواج کرده اند امیدوارند تا بتوانند اسم خود را در کتاب ثبت رکوردهای گینس به عنوان قد کوتاه ترین زوج ثبت کنند. Chen Guilan که اهل شهر Chen است و قدش ۲ فیت و ۴ اینچ می باشد با Li Tangyong که قدش ۳ فیت و ۷ اینچ است در سال ۲۰۰۷ ازدواج کرده است.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۳- Edward Nini Hernandez( دومین قد کوتاه در دنیا)- ۲ فیت و ۳٫۵ اینچ

اسم Edward Nini Hernandez در ۴ سپتامبر ۲۰۱۰ در کتاب ثبت رکوردها به عنوان کوتاه قد ترین نوجوان روی زمین ثبت شد. قد Edward Nini Hernandez 24 ساله ۲ فیت و ۳٫۵ اینچ و وزنش ۱۰ کیلوگرم است. Hernandez در Bogota کلمبیا زندگی می کند. هنوز کسی علت رشد نکردن این مرد را کشف نکرده. در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۰ وقتی هرناندز به سن ۱۸ سالگی رسید دیگر یک نوجوان نبود به همین علت Khagendra Thapa Magar از کشور نپال قد کوتاه ترین نوجوان شناخته شد.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۴-  Khagendra Thapa Magar

Khagendra Thapa Magar متولد ۱۴ اکتبر سال ۱۹۹۲ و پسر Rup Bahadur و Dhana Maya Thapa Magar است. وی با داشتن قد ۰٫۶۷ متر (۲ فیت و ۲ اینچ ) کوچک ترین انسان روی کره زمین است. Magar یکی از اولین کوتوله هاست. او در ۱۲ ژوئن سال ۲۰۱۱ توانست لقب کوتاه ترین انسان روی کره زمین را به خود اختصاص دهد.  Magar اهل کشور فیلیپین است.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۵- Jyoti Amge (کوتاه ترین دختر جهان)- ۱ فیت و ۱۱ اینچ

Jyoti Amge 15 ساله با قد ۱ فیت و ۱۱ اینچی (۵۸ سانتی متر)  و وزن ۱۱ lbs کوتاه قدترین دختر روی زمین است. پزشکان می گویند که  او بیشر از این رشد نمی کند و تا آخر عمرش قدش همین قدر می ماند. او به جای اینکه از این مسئله ناراحت باشد، اتفاقاً بسیار خوشحال است و به خود افتخار می کند که  کوتاه قد ترین دختر است. او از اینکه همه به او توجه می کنند و او را با دست به هم  نشان می دهند بسیار خوشحال است. مردم به دیدن او می روند و بعضی ها او را مثل خدا می پرستند.  Jyoti امیدوار است که یک روز هنرپیشه سینمای هند بشود و بتواند به بالی وود راه پیدا کند.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۶- Junrey Balawing (هم اکنون کوتاه ترین انسان است)- ۲۳٫۵ اینچ

مرد کوتوله فیلیپینی که قدش کمتر از ۲ فیت است در سن ۱۸ سالگی هدیه خود را از گینس گرفت و اسمش در کتاب گینس ثبت شد.  Junrey Balawing پسر آقای Smith است و در دهکده Sindangan که در جنوبی ترین منطقه فیلیپین است زندگی می کند. قدش فقط ۲۳٫۵ اینچ است. والدین Junrey Balawing می گویند که  بعد از دو ماهگی او دیگر رشد نکرد. در مراسم جشنی که از طرف گینس در دهکده او برگزار شد او را به عنوان قد کوتاه ترین انسان بالغ روی کره زمین معرفی کردند.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۷- Stacey Herald ( کوتاه ترین مادر دنیا)- ۲ فیت و ۴ اینچ

کوتاه ترین مادر نیا هم اکنون انتظار تولد سومین فرزند خود را می کشد. البته پزشکان به او اخطار داده اند که حاملگی برای  سومین بار  می تواند برای او و فرزندش بسیار خطرناک باشد. قد Stacey Herald فقط ۲ فیت و ۴ اینچ است. این زن ۳۵ ساله اهل Dry Ridge، Kentucky آمریکاست. او از بیماری اوستئوجنیسس رنج می برد. این بیماری باعث می شود که استخوان ها بسیار ترد و شکننده شوند. به همین دلیل استخوان ها از یک اندازه ای بیشتر نمی توانند رشد کنند. Stacey Herald برای انجام کارهای روزانه اش از ویلچر استفاده می کند. قد همسرش ۵ فیت و ۹ اینچ است. او هم مثل Stacey  مشتاقانه منتظر تولد سومین فرزندشان هستند که قرار است ۴ هفته دیگر متولد شود. در حال حاضر او از عرض رشد می کند و بسیار پهن شده است. Stacey برای انجام کارهایش از همسرش کمک می گیرد. او می داند که زایمانش راحت نیست و بسیار خطرنک است. علیرغم صحبت پزشکان مبنی بر خطرناک بودن حاملگی برای Stacey، این پدر و مادر خواهان فرزندان بیشتری هستند. این زوج در سال ۲۰۰۰ در سوپر مارکتی که با هم کار می کردند آشنا شدند و با هم  ازدواج کردند.

انسان های قد کوتاه
 

۸- Aditya “Romeo” Dev (کوتاه قد ترین بدنساز در دنیا)- ۲ فیت و ۹ اینچ

قد این بدنساز حرفه ای فقط ۲ فیت و ۹ اینچ است. او در کشور هند بسیار مشهور است. او با آنکه بسیار کوتاه قد است اما می تواند دمبل هایی که وزنشان ۱٫۵ کیلوگرم است را بلند کند. هر روز، بسیاری از مردم برای دیدن ورزش کردن کوتاه ترین ورزشکار دنیا به سالن بدنسازی می روند. علیرغم بقیه کوتوله ها که سر بزرگ و بدن کوچکی دارند، بدن Aditya “Romeo” Dev بسیار متناسب است.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۹- Shannon Bobbitt( کوتاه قد ترین بسکتبالیست حرفه ای در دنیا)- ۵ فیت و ۲ اینچ

Shannonدر مقایسه با افراد دیگری که در بالا خواندید  ممکن که مثل یک غول باشد. اما در دنیای بسکتبال حتی یک اینچ هم مهم است. او یک بسکتبالیست حرفه ای قد کوتاه است. او یکی از هشت فرزند Bobbitt است که در Bronx آمریکا زندگی می کنند. علاوه بر اینکه او در دنیای بسکتبال یک ستاره محسوب می شود، در دانشگاه تنسا هم جایزه های مختلفی را برنده شده است. او تصمیم گرفت که وارد WNBA شود و بازی حرفه ای را برای تیم لوس آنجلس شروع کند.

 

انسان های قد کوتاه

 

 

۱۰- Gul Mohammad (کوتاه تریت انسانی که تا به حال دیده شده)- ۱ فیت و ۱۹ اینچ

Gul Mohammad که در ۱۵ فوریه ۱۹۵۷ به دنیا آمد و در ۱ اکتبر ۱۹۹۷ از دنیا رفت اهل دهلی نو از کشور هند بود. بر طبق اسناد و مدارکی که در کتاب ثبت رکوردهای گینس وجود دارد، این شخص کوتاه قد ترین انسانی است که تا به حال وجود داشته. در ۱۹ ژولای ۱۹۹۰، وی توسط بیمارستان Ram Manohar Lohia که در دهلی نو قرار دارد مورد بررسی و آزمایش قرار گرفت. پزشکان قد و وزن او را اندازه گرفتند. قدش ۱ فیت و ۱۰٫۴ اینچ (۵۷ سانتی متر) و وزنش۳۷٫۵ lbs (17 کیلوگرم) است. او در ۱ اکتبر ۱۹۹۷ بدلیل مشکلات تنفسی از دنیا رفت. او چون خیلی سیگار می کشید در طول زندگیش از بیماری حاد ریوی و آسم رنج بسیار می برد.

مترجم : مریم تقی زاده - ایران ویج

دسته بندي: پیکس آکت,عکس,سرگرمی,

ااین مطلب را به اشتراک بگذارید:

برچسب ها :قدکوتاه ترین انسان های جهان + عکس.قدکوتاه ترین انسان های جهان.رکوردهای گینس.عکسهای جالب.آدم کوتوله.کوتوله.سپید برفی.آدم کوچولوها.کوچولو.آدم.عجیب ترین انسانها.همه چیز.عکس.دیدنی.فیلم های کمدی.سینمای هند.جهان.قد کوتاه.مرد قد کوتاه.پسر قد کوتاه.

مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
اینیستاگرام فیس بوکآر اس اس گوگل پلاس تویتر فیس نما

مطالب تصادفی

مطالب پربازديد

تمامي حقوق مادي و معنوي متعلق به عکس هایی که جایی ندیده اید بوده و کپي برداري از مطالب فقط با ذکر لينک سايت مجاز مي باشد.